Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Sule jätkab Pärnu haigla juhina

Foto: Postimees/Scanpix

Sihtasutuse Pärnu Haigla seitsmeliikmeline nõukogu arutas täna Pärnu raviasutuse juhtkonna kohta meedias esitatud süüdistusi kontrollinud töörühma raportit.

Pärnu Haigla nõukogu väljendas tänasel koosolekul juhatusele ootust senisest tõhusamale riskijuhtimisele, sealhulgas andis ülesande koostada IT-riskianalüüs ja riskide maandamise kava.  Nõukogu rakendab senisest enam kontrolli Pärnu Haigla erinevate juhtimistegevuste ja otsuste üle ning ootab juhatuselt  koostöö ja infovahetuse parandamist nõukoguga.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee