Violetta Riidas • 29. märts 2017
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Pärnu haiglast võis kaduda üle 100 000 euro

Pärnu haigla  Foto: Meeli Küttim/ÄP

Dokumendid näitavad, et Pärnu haigla kulutused pabertoodetele, kilekottidele ja näiteks puhastusvahenditele kahanesid pärast 2012. aasta lao puudujäägi avastamist lausa mitu korda. See tekitab küsimuse, kas avastatud summa oli kogu raha, mis haiglast aastate jooksul kaduma läks.

2012. aasta 2. märtsil istus Pärnu haigla tollane majandusosakonna juhataja oma vahetu juhi kabinetis, et kirjutada alla lahkumisavaldusele. “Avaldust ei kirjutanud ma sugugi omal soovil,” räägib eelmine osakonna juht nüüd.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee