Uudised
Ainult tellijale

Ravimitööstuse uus algus Eestist

Vähiuuringute Tehnoloogia Arenduskeskuse juhataja Riin Ehin.  Foto: Erakogu

Ravimite hinda on võimalik tuua allapoole ja muuta need kättesaadavamaks, kirjutavad Vähiuuringute Tehnoloogia Arenduskeskuse juhataja Riin Ehin (pildil) ja Rakesh Pandey, Bravo Pharma Groupist Äripäevas.

Ravimitööstuses kulub väga suur osa ressurssidest hiigelorganisatsioonide ülalpidamisele ning omavahelisele konkureerimisele. Need kulud kajastuvad ka ravimite hindades ning meie kõik maksame need ühiselt kinni, kirjutab Äripäev.

Lugemiseks logi sisse või registreeri oma tervishoiutöötaja registrikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee