Mirjam Esperk • 22 märts 2017 09:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Andres Müürsepp: peamine on rahapuudus

Järvamaa haigla juht Andres Müürsepp.  Foto: lehemets.ee

Esitasime selle nädala küsimuse Järvamaa haigla juhile Andres Müürsepale ning palusime ka temal reastada kolm faktorit, miks arstiabi kvaliteet uuringute tulemusena langenud on. Haiglajuhi järjestus on siin.

1. Rahapuudus meditsiinis. "Siit ka tööjõupuudus - ei saa maksta konkurentsivõimelist palka. Et vähegi teenida teeb personal ületunnitööd või läheb välismaale," nentis Järvamaa haigla juht Andres Müürsepp. "Ka haigla tehnoloogilise baasi areng pidurdub, personali rahulolematus," loetles Müürsepp rahapuuduse tagajärgi veelgi.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee