Rehemaa: teeme konkreetsema otsuse streigi suhtes lähipäevil

Arstide liidu tegevjuht Katrin Rehemaa.
Arstide liidu tegevjuht Katrin Rehemaa.

Tänane haigekassa nõukogu otsus oli meedikute jaoks üllatav, sest eilse kohtumise tulemusena oodati muud. Algab mõtlemine streigi teemadel.

„Minister on siin väitnud, et see oli eile meiega kokku lepitud, et lükatakse palgakomponendi kehtestamine edasi. Mingit sellist kokkulepet aga ei olnud,“ kinnitas arstide liidu tegevjuht Katrin Rehemaa

Seda varianti küll minister eile pakkus ja see jäi tagavaravariandiks, aga meedikute tungiv soovitus oli ikkagi see, et palgakomponentide tõus täna ära otsustatakse.

"Ootasime täna seda otsust, et palgakomponenti tõstetakse, aga seda ei tehtud. Seega, kuna mitte midagi kindlat jätkuvalt ei ole, siis ei saa meie lubada töörahu säilimist,“ kinnitas Rehemaa. 

"Tõenäoliselt me ei alustata streigiaktsioonidega enne, kui valitsuse otsused on tehtud ja see otsus tuleb lähipäevil, mismoodi me oma plaanid selles osas teeme,“ ütles Rehemaa.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.