Uudised
Ainult tellijale

Rinnavähi sõeluuringu muutmiseks töögrupp

Rinnauuring PERHis.  Foto: Põhja-Eesti Regionaalhaigla

Haigekassa saatis koostööpartneritele kutse osaleda töögrupis, mille eesmärgiks on rinnavähi sõeluuringu kaasajastamine ja tõhustamine.

Haigekassa kutsus osapooli töögruppi, mille eesmärgiks on pakkuda eksperttuge rinnavähi varajase avastamise sõeluuringu läbiviimise põhimõtete kaasajastamisel. 

contentIsAvailabeForDoctorsOnly

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee