Millal valmib Veerenni tervisemaja?

Veerenni tervisekeskuse mudel veebis.
Veerenni tervisekeskuse mudel veebis.

Sel nädalal avatakse Lasnamäel uus tervisekeskus, kuid millal avatakse kolmas uus tervisemaja Tallinnas, mis kerkib Veerenni tänavale raudtee äärde?

Veerenni tervisemaja on väljast küll juba sisuliselt valmis ja üksikutel korrustel põlevad õhtuti ka tuled. Siiski pole avamispidu toimunud, vaid see peetakse juulis. 

Veerenni keskuse üks arendajatest Fredrik Gyllenhammar selgitas, et kevadel algavad kolimised ja ilmselt juulis maja avatakse.

Veerenni meditsiini- ja heaolukeskusese ankurrentnikuks on Eesti suurim meditsiinilabor Synlab Eesti OÜ. Lisaks hakkavad hoone 1400 ruutmeetril tööle nii ravikindlustuse rahastatavad nimistutega perearstid, teiste hulgas perearst Anneli Talviku juhitav perearstikeskus Sinu Arst kui ka Confido erameditsiinikeskus. Majja luuakse majja eraldi heaolukeskus, kus hakatakse pakkuma tervishoidu toetavaid uusi teenuseid, mis aitavad inimesel aktiivsemalt osa võtta oma tervise juhtimisest ja mõista oma rolli tervena elatud aastate lisamisel.

Tallinnas kolm uut tervisekeskust

Kokku sai või on saamas pealinn juurde kolm uut tervisekeskust, millest esimene juba tegutseb Kotka Erahaigla nime all.

Sel neljapäeval avatakse Linnamäe Tervisemaja, kus hakkab teiste seas tööle ka Tallinna munitsipaalperearstikeskuse üksus.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.