PERHi ette kerkib erameditsiinikeskus
  • Foto: sytistetervisekeskus.ee
Põhja-Eesti Regionaalhaigla ette ja kahekordse paekivist hoone kõrvale (seal asub näiteks Diabeedikeskus, Logopeediakeskus, Vagodent jne) kerkib viiekordne tervisekeskus, mis reklaamib end kui Eesti kaasaegseimat erameditsiinikeskust.

Seotud lood

Uudised
  • 28.03.17, 13:45
Millal valmib Veerenni tervisemaja?
Sel nädalal avatakse Lasnamäel uus tervisekeskus, kuid millal avatakse kolmas uus tervisemaja Tallinnas, mis kerkib Veerenni tänavale raudtee äärde?
Uudised
  • 14.11.17, 13:00
Kotka Tervisemaja avab laienduse
Kevadel uksed avanud erameditsiinikeskus Kotka Tervisemaja avab 16. novembril täiendava korpuse.
Uudised
  • 09.05.17, 16:30
GALERII: tiir uues Kotka Tervisemajas
Eelmisel nädalal pidulikult uksed avanud Kotka Tervisemaja Tallinnas esitles nii uut erahaiglat kui ka muid teenuseid, mida maja patsientidele pakub. Ei puudunud meeleolukas pidu.
  • ST
Sisuturundus
  • 15.07.26, 10:08
Lastegastroenteroloogide soovitused: kuidas leevendada lapse kõhulahtisust
Kõhulahtisus on vedel vesine roojamine kolm või rohkem korda päevas. See võib olla äge (kuni 7 päeva), pikaajaline (8–13 päeva) ja krooniline/püsiv (> 14 päeva). Lapseeas esinev kõhulahtisus on tavaliselt viiruslik ning sellega kaasneb sageli oksendamine ja kehatemperatuuri tõus.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele