Violetta Riidas • 11 aprill 2017 07:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

EMO: suurim küsimärk on terviseseisundi suhtelisus

Foto: Raul Mee/ÄP

Viljandi haiglas suhtutakse nn EMOkõlbulike haigusseisundite nimekirja skeptiliselt.

Tallinna haiglad on ITK EMO juhi Märt Põlluveeri sõnul koostamas nimekirja haigusseisunditest, mis on n-ö EMO-kõlbulikud ja kui osakonda saabub patsient, kes ei kvalifitseeru erakorraliseks juhtumiks, siis tal palutakse abi saamiseks pöörduda perearsti juurde või kodusele ravile.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee