Kadi Heinsalu • 7 aprill 2017 09:49
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Äkksurm haiglas: PERH jagab kogemusi

Reedel PERHi erakorralise meditsiini XI konverentsil rääkis haigla kiirabikeskuse juht Arkadi Popov, et võrreldes 8 aastaga on palju paremaks muutunud haiglasisese elustamise tulemused EMO ja intensiivravi osakonnas.

Arkadi Popov selgitas, et uuriti tulemusi aastal 2008 ja aastatel 2015-2016. „Tulemusena võib öelda, et EMOs ja intensiivraviosakonnas jõuti selleni, et efektiivse vereringe saavutamise aeg ehk ROSC (Return of spontaneous circulation) kasvas 23% ja koju läinute arv kasvas 53,5%. See on hea tulemus,“ lausus Popov.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee