Violetta Riidas • 13. aprill 2017
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Kokkulepet ei sündinud ka õhtuks

Foto: Riigikantselei

Valitsuskabinet jätkas neljapäeva pärastlõunal riigieelarve strateegia arutelu ning taaskord ei jõutud tervishoiuvaldkonna rahastamise küsimuses kokkulepeteni. Arutelu jätkub järgmise nädala teisipäeval. Tervishoiutöötajad lubavad aga kuudepikkust streiki, kui kokkuleppet ei tule.

Tervishoiutöötajate esindusorganisatsioonid ei ole sellega rahul, et endiselt ei ole otsuseid sektorile riigieelarvest lisaraha andmiseks, vahendas ERRi uudisteportaal «Aktuaalset kaamerat».

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee