17 aprill 2017 13:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Ernits: Konsensuslepe on vajalik, anname aega

Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli rektor Ülle Ernits.  Foto: Erakogu

Küsitavusi õdede ja ämmaemandate õppe reguleerimiseks sõlmitud konsensusleppes selgitab Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli rektor Ülle Ernits.

Õdede ja ämmaemandate õppe reguleerimiseks eelmise aasta novembris sõlmitud konsensusleppe osas on õendusjuhid esitanud 23. veebruaril avaliku pöördumise, milles tuuakse välja leppe ebaselged kohad. Pean oluliseks selgitada esitatud küsitavusi kõrgkooli vaatest.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee