Mirjam Esperk • 17 aprill 2017 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Suur hulk lapsi ei vaja erakorralist abi

Foto: Andras Kralla

Tallinna lastehaigla valvetuppa jõuab erinevate hädadega olenevalt päevast ning haiguste hooajast 50-100 last ööpäevast, väga suur enamus aga ei vaja tegelikult erakorralist abi, rääkis Tallinna lastehaigla pediaatriakliiniku juhataja Maila Raidmäe.

Aastas teenindab Tallinna lastehaigla valvetuba kokku umbes 25 000 last aastas.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee