Inkotoa juht: iga heategu saab karistatud

Eha Topolev
Eha Topolev

MTÜ Inkotuba ei korja oma klientidelt Isikliku abivahendi kaarte (IAK) ja arstitõendeid, et „hoida monopoli“, kinnitab Inkotoa juht Eha Topolev.

MTÜ Inkotuba juhataja Eha Topolev avaldas endapoolse kommentaari ERRi kirjutisele Inkotuba ja ITAK on abivahendi kaardid endale korjanud.

"Turuosa säilitamiseks on märksa meeldivamad võimalused. Üle 16 aasta tegevust on pakkunud klientidele piisavalt rahulolu, kindlustunnet ja meeldivat teenindust, et olla endiselt ka täna Inkotoa kliendid. Inkotoale on tähtis teenindada igat klienti maksimaalselt hästi ja pakkuda parimat pidamatusega seotud tasuta nõustamist, personaalset teenindust ja laia tootevalikut. Inkotoa teenindajate ja klientide vahel on alati valitsenud väga usalduslikud suhted. Üle ¾ klientidest on meil pikaajalised kliendid, kes külastavad Inkotuba igakuiselt juba mitmeid aastaid.

Nüüd siis sellest arstitõendite ja isikliku abivahendi kaartide korjamisest: Inkotoa töötajad ei korja arstitõendeid ja Isikliku abivahendi kaarte. Selleks pole mingit vajadust, sest arstitõendid skaneeritakse. IAK-d on tavapäraselt klientidel alati kaasas, kui tullakse abivahendeid ostma. Kui aga IAK-d on koju ununenud, tuleb klient kahjuks tagasi saata. Paberil on suur jõud ja kui seda kaasas pole, pole ka õigust abivahendile!

Tõsi on see, et üksikud inimesed on ise palunud, et kas nad tohivad oma kaardi jätta meie kätte, et mitte jälle seda koju unustada. Ja klienditeenindaja on tema soovile vastu tulnud, ning kaardi enda käes hoidnud (mitte enda kätte korjanud kliendi tahte vastaselt). Mitmest tuhandest kliendist oli selliseid 6 inimest. Kohatu on sellist tegevust nimetada monopoli hoidmiseks.

Eks iga heategu saab karistatud! Enam me ühelegi kliendile selles vastu ei tule. Küll aga pakume klientidele endiselt laia abivahendite valikut ja lahket teenindust!   

Apteekidele soovime aga kannatlikku meelt. Kliente jätkub nii meile, kui ka teile. Kuna Eesti on üks kiiremini vananev ühiskond, siis kõik, mis on seotud eakate teenindamisega, kasvab!"

 

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.