21 november 2016 14:15
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Taani füsioterapeut: fookuses peab olema laps, mitte teda ümbritsev abivahend

Tunnustatud Taani füsioterapeudi Bente Stormi hinnangul on liikumiserivajadustega lastele mõeldud abivahendite puhul muutunud lisaks mugavusele ja funktsionaalsusele üha olulisemaks ka abivahendi disain.   Foto: Abivahendikeskuses Invaru

Tunnustatud Taani füsioterapeudi Bente Stormi hinnangul on liikumiserivajadustega lastele mõeldud abivahendite puhul muutunud lisaks mugavusele ja funktsionaalsusele üha olulisemaks ka abivahendi disain. Just disain määrab paljuski selle, kui hästi laps abivahendi omaks võtab.

Rohkem kui 35 aastat liikumiserivajadusega lastega tegelenud füsioterapeut Bente Storm andis hiljuti Tallinnas toimunud seminaril valdkonna spetsialistidele ülevaate muutustest ja trendidest laste abivahendite alal. Samuti jagas ekspert nõuandeid, kuidas leida lastele sobivaim abivahend.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee