• 25.04.17, 10:05
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Täna allkirjastatakse kollektiivlepe

Kollektiivleppe allkirjastatakse kell 15, teatab Arstide Liidu peasekretär Katrin Rehemaa saadetud eelteates.
Täna allkirjastatakse kollektiivlepe
  • Foto: Raul Mee
Kell 15 kirjutavad kollektiivleppele alla tervishoiutöötajaid esindavad Eesti Arstide Liit, Eesti Tervishoiutöötajate Kutseliit ja Eesti Õdede Liit ning tööandjaid esindavad Eesti Haiglate Liit, Eesti Kiirabi Liit ja Eesti Perearstide Selts.

Seotud lood

Uudised
  • 26.04.17, 11:00
Galerii: kollektiivleppe allkirjastamine
Eile sai meedikute kollektiivlepe lõpuks allkirjad. Edasised sammud on haigekassa ja valitsuse teha.
Uudised
  • 27.04.17, 11:07
Kollektiivlepingus määrati vastuvõtuaegade pikkused
"Pooled peavad esmatähtsaks kvaliteetse õigeaegse arstiabi ja õendusabi kättesaadavust kõigile patsientidele," seisab kollektiivlepingut sissejuhatavast tekstis.
Uudised
  • 03.11.17, 11:15
Astmetega tulumaks survestab haiglajuhte
Järgmisel aastal kehtima hakkav kuni 500-eurone maksuvaba tulu tekitab oma keerulise valemiga brutopalga vahemikus 1200-2100 eurot piirmaksumäära ligi 34%.
Uudised
  • 29.11.17, 12:45
Kutseliit saab 25
Eesti Tervishoiutöötajate Kutseliidul täitub 25 aastat.
  • ST
Sisuturundus
  • 06.08.25, 11:23
Proviisor selgitab: kui higistame sõltumata ilmast?
Palavalt kuum suvine päev, higimull otsa ees ja särk läbimärg – see ei ole ainult normaalne, vaid lausa hädavajalik. Siiski ei seosta kõik higistamist ainult palava suvepäevaga. Higistamine võib tähendada rahvarohkeid üritusi, tähtsaid esinemisi või olulisi koosolekuid, aga ka vahelduvate kuuma- ja külmahoogudega üleminekuiga.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele