Triin Tabur • 27 aprill 2017 15:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Allik kohtus: meie ei ole Helmest petnud

PERHi eksjuht Tõnis Allik.  Foto: Terje Lepp/ÄP

Põhja-Eesti Regionaalhaigla endine juht Tõnis Allik rääkis täna kohtus, et IT-firma Helmes juht pakkus oma kodus toimunud kohtumisel, et kui haigla esindajad neile varasemalt antud rahad tagasi maksavad, kompenseerib firma neile selle peale kohut mõnel muul moel.

Harju Maakohtu Liivalaia kohtumajas jätkus täna Põhja-Eesti Regionaalhaigla eksjuhi Tõnis Alliku ja haigla endise IT-juhi Marko Kilgi kohtuasi.

Lugemiseks logi sisse või registreeri oma tervishoiutöötaja registrikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee