Uudised
Ainult tellijale

Apple tahab luua uue võimaluse veresuhkru mõõtmiseks

Foto: EPA

Apple on end sisse seadmas meditsiinimaailmas ning plaanib välja tulla seadeldisega, mis suudab mõõta veresuhkru taset ilma selleks vereproovi tegemata.

Välismeedia andmeil on Apple kampa võtnud mitmeid eksperte biomeditsiini valdkonnas ning rajanud Californiasse Palo Altosse kontori, kus diabeetikutele mõeldud aparaat peaks sündima. Asi on esialgu väga salajane ning ettevõte ise kommentaare selle kohta andnud pole, kirjutab Äripäev.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee