Triin Tabur • 3 mai 2017 13:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Narva haigla tulud ja kasum kasvasid 2016

Narva haigla.  Foto: Raul Mee/ÄP

Narva haigla finantsseisundit mullu üks enim mõjutanud asjaolusid oli miljoni euro saamine sotsiaalministeeriumilt EMO renoveerimiseks, haigla funktsionaalse arengukava koostamiseks, polikliinikust eriarstiabi kabinettide üleviimiseks Haigla tn. hoonetesse.

Narva haigla kasum oli 2016. aastal 811 245 eurot, 2015. aastal 746 530 eurot. Tulud olid mullu 18,8 miljonit eurot ja aasta varem 17 miljonit eurot.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee