17 mai 2017 13:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Vaata, millised olid suurhaigla juhatuse palgad 2016

Tõnis Allik, PERHi endine juht ja praegune Medicumi juht.  Foto: Eiko Kink

Põhja-Eesti Regionaalhaigla juhatuse endine esimees Tõnis Allik teenis 2016. aasta viie ja poole kuuga juhatuse liikme tasu 32 465 eurot, mis teeb põhipalgaks umbes 5900 eurot kuus.

Täiendavat tasu maksti Tõnis Allikule (RVS § 86 p 2) 25 600 euro ulatuses ja isikliku auto hüvitist 7477 eurot. Allik pani ameti maha eelmise aasta 15. juunil ja on selle aasta 5. detsembrist Medicumi juht.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee