Triin Tabur • 6 juuni 2017 10:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Kaarli hambakliinik läks uute omanike kätte

Tervishoiuekspert Georg Männik müüs Kaarli Hambapolikliiniku oma firma alt ära.  Foto: Erik Prozes/ÄP

Kaarli Hambapolikliinik läks tervishoiuekspert Georg Männiku firma Almaconi käest investeerimisfirmale Sõber Kaarel Investeeringud OÜ.

Sõber Kaarel Investeeringud on loodud viis kuud tagasi eelmise aasta lõpus ja selle omanikeks omakorda on kolm firmat võrdse 33,33% osalusega (1000 eurot): Sillever, Patre Investeeringud OÜ ja Magnum & Co.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee