Triin Tabur • 9 juuni 2017 13:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Nõukogu: võitlus laste ülekaaluga vajab mõjusamaid vahendeid

WHO andmetel on 81% kogu maailma 11–17aastastest noorukitest kehaliselt väheaktiivsed. Pildil poiss ujumas.  Foto: Scanpix/Caro

Euroopa Liidu Nõukogu tõdeb, et senised meetmed laste rasvumise pidurdamisel ei ole ELis olnud piisavalt tõhusad.

Eestis on enam kui pooled täiskasvanud elanikest (52%) ning 30% 6–9-aastastest, 35% 10–13-aastastest ning 24% 14–17-aastastest lastest ülekaalulised või rasvunud. Need näitajad on iga aastaga kasvanud ning eriti just laste seas. 

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee