Tänase seisuga on taotluse lepingu sõlmimiseks haigekassaga täiskasvanutele hambaravi pakkuda esitanud 53 raviasutust.
Täiskasvanute hambaravilepingust on huvitatud 53 kliinikut

Seotud lood

Arvamused
  • 26.07.17, 08:00
Vandeadvokaat: täiskasvanute hambaravi leping on riskantne
Täiskasvanute ravi rahastamise teenuse lepingu sõlmimine on praeguses situatsioonis väga riskantne samm. kirjutab vandeadvokaat Martin Kruus,
Uudised
  • 18.04.17, 12:15
EHLi volikogu boikoteerib haigekassa pakkumist
Eesti Hambaarstide Liidu volikogu arutas oma koosolekul suhteid haigekassaga ja kutsus üles mitte sõlmima haigekassaga lepingut täiskasvanutele hambaravi pakkumiseks.
Uudised
  • 12.05.17, 15:15
EHL: oleme valmis kasvõi kohtusse minema
Eesti Hambaarstide Liit on valmis haigekassale kasvõi kohtuvaidluste abil tõestama, et nende arvutatud hambaravi piirhinnad ja selle arvutamise metoodika on hambaarstidele sobimatud.
Arvamused
  • 31.07.17, 08:00
Haigekassa: hambaravi hinnakujundus lähtub ravipraktikast
Haigekassa hinnakirja aluseks on sisend, mille annab arstidest koosnev valdkondlik erialaselts. Lõpptulemus sõltub sellest, kui põhjalikult on kogu tegevus kirjeldatud, kirjutab haigekassa.
  • ST
Sisuturundus
  • 13.08.26, 15:21
Juuste hõrenemine ja väljalangemine perimenopausis ja menopausis: mis aitab?
Juukselahk muutub laiemaks, hobusesaba õhemaks ja peanahk paistab rohkem välja? Sa ei kujuta seda ette ning sa ei pea muutusega lihtsalt leppima. 17-aastase kogemusega trihholoog Natalja Buslova selgitab, miks juuksed perimenopausis ja menopausis muutuvad, kuidas eristada hõrenemist aktiivsest väljalangemisest ning milline järjepidev kodune hooldus saab elujõulisi juuksefolliikuleid toetada.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele