Triin Tabur • 3. juuli 2017
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Istung tulekul: Eesti vajab insuldiregistrit

Aastas diagnoositakse maailmas keskmiselt 15 miljonit uut insuldijuhtu, Eestis ligikaudu 4500. Kergemad insuldivormid jäävad aga sageli küllaldase tähelepanuta.

5. - 6. juulini toimub Tallinnas Radisson Sky Blu Hotelli konverentsikeskuses tervisepoliitika alane rahvusvaheline nõupidamine, mille fookuses on insult – ühetaoline hea kvaliteediga abi kõikidele patsientidele.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee