Tanel Rossi asemele 11 soovijat

Haigekassa juhatuse esimehe Tanel Rossi ametiaeg lõppeb 30. septembril 2017.
Haigekassa juhatuse esimehe Tanel Rossi ametiaeg lõppeb 30. septembril 2017.

Eesti Haigekassa juhatuse esimehe konkursile laekus 11 avaldust.

Haigekassa nõukogu on valinud juhatuse esimehe leidmisel partneriks personaliotsingufirma Fontese, kes teeb kandidaatide hindamisi ning teeb siis omapoolse ettepaneku 3-liikmelisele valimiskomisjonile, kuhu kuuluvad nõukogu esimees Jevgeni Ossinovski, Toomas Tamsar ja Peep Peterson.

Konkursikomisjon nimetab 11. augustiks lõppvooru jõudnud 3 osalejat ning seejärel valib sobiva kandidaadi haigekassa nõukogu.

Haigekassa nõukogu kuulutas juuni algul välja avaliku konkursi uue juhi kandidaadi leidmiseks. Kandidaatide sooviavalduste esitamise tähtaeg oli 30. juuni. 

Eesti Haigekassa juhatuse esimehe Tanel Rossi viieaastane ametiaeg lõppeb 30. septembril. 

Tanel Ross ütles veebruaris Meditsiiniuudistele intervjuud andes, et ei soovi oma võimalikku kandideerimist kommenteerida. "Minu eesmärk praegu on tagada, et juhatuse esimehe konkursi protsessi ajal oleks haigekassas täielikult tagatud töörahu ja hea töine meeleolu," sõnas Ross toona.

Kandideerima oodati liidriomadustega kõrgharidusega tippjuhti, kes on arendusmeelne ja suudab oma ideid edukalt ellu viia, mõistab süvitsi ühiskondlikke protsesse ja oskab neis veenvalt kaasa rääkida. 

Viie aasta eest toimunud haigekassa juhi konkursil osales vaid 3 kandidaati ja konkurss osutus üsna keeruliseks. Meenutuseks: Haigekassa juht jäi taas valimata ja Pevkur peab tõenäoliseks uut konkurssi.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

26. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.