Triin Tabur • 5 juuli 2017 11:15
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Terviseameti juhiks asub ajutiselt Jelena Tomasova

Terviseameti uue büroo- ja laborihoone sarikapidu 2016 maikuus. Pildil paremal Jelena Tomasova.  Foto: Terviseamet

Terviseminister Jevgeni Ossinovski kinnitas sel nädalal ametisse terviseameti peadirektori kohusetäitja Jelena Tomasova.

Tiiu Aro lahkus 1. juulil ligi poolteist aastat enne oma ametiaja lõppu terviseameti peadirektori kohalt. Kuni terviseameti uue peadirektori ametisse nimetamiseni täidab puuduva terviseameti peadirektori ülesandeid osaliselt peadirektori asetäitja Jelena Tomasova.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee