• 13.07.17, 16:30
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kõrva-Nina-Kurguhaiguste Kliinik kasvatas kasumit

Tallinnas tegutseva SA Kõrva-Nina-Kurguhaiguste Kliiniku 2016. aasta tulemiks oli 110 534 eurot, üle-eelmisel aastal oli kasumiks 26 029 eurot.
Üks kliiniku juhtidest, Oliver Vaide.
  • Üks kliiniku juhtidest, Oliver Vaide.
  • Foto: Julia-Maria Linna
Eelmiste perioodide akumuleeritud tulemiks oli kogunenud 745 979 eurot, 2015. aastal oli selleks summaks oli 719 950 eurot.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 21.11.25, 10:05
Hilja alustada? Arstid kutsuvad üles teadlikumale pereplaneerimisele
14. novembril toimus Tallinnas Mövenpicki konverentsikeskuses Eesti Viljatusravi ja Embrüoloogia Seltsi sügisseminar „Kuidas viljakuskell tiksub?“. Konverentsil osales sadakond meditsiinitöötajat - kokku olid tulnud naistearstid, viljatusraviga seotud spetsialistid ja reproduktiivmeditsiiniga seotud teadlased.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele