Mirjam Esperk • 13. juuli 2017
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Kõrva-Nina-Kurguhaiguste Kliinik kasvatas kasumit

Üks kliiniku juhtidest, Oliver Vaide.  Foto: Julia-Maria Linna

Tallinnas tegutseva SA Kõrva-Nina-Kurguhaiguste Kliiniku 2016. aasta tulemiks oli 110 534 eurot, üle-eelmisel aastal oli kasumiks 26 029 eurot.

Eelmiste perioodide akumuleeritud tulemiks oli kogunenud 745 979 eurot, 2015. aastal oli selleks summaks oli 719 950 eurot.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee