Heli Lehtsaar-Karma • 1 august 2017 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Laidoja: digilahendused peavad aitama aega kokku hoida

Tallinna Perearstide Seltsi juht Reet Laidoja.  Foto: Raul Mee/ÄP

Mais Tallinna Perearstide Seltsi juhiks valitud Reet Laidoja kavatseb kätt pulsil hoida digilahenduste edasiarendamisel, mis tagaksid patsiendi sujuva liikumise meditsiinisüsteemis ning aitaksid tublisti kokku hoida perearstide aega.

Linnamõisa Perearstikeskuses perearstina töötav ja neli aastat Tallinna Perearstide Seltsi juhatusse kuulunud Reet Laidoja kinnitas, et digilahenduste teema on talle südamelähedane. Seltsi juhtides on tema eesmärkide seas kindlal kohal digisaatekirjade, digiregistratuuri ja e-konsultatsiooni teenuste arengul silma peal hoidmine, sest need on perearsti tööga lahutamatult seotud – saab ju patsiendi liikumine meditsiinisüsteemis tavaliselt alguse just perearsti juurest.

contentIsAvailabeForDoctorsOnly

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee