• 15.08.17, 08:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Täna lehes: Kiisa sai proviisorapteegi

Seekordse luubi loo tarvis sai käidud Kiisal, kus südikas proviisor Kirsti Vihermäe avas aasta tagasi apteegi. Tegemist on esimese apteegiga Kiisa alevikus läbi aegade.
Varem ketiapteegis töötanud proviisor Kirsti Vihermäe asutas apteegi alevikku, kus iial varem pole seda olnud.
  • Varem ketiapteegis töötanud proviisor Kirsti Vihermäe asutas apteegi alevikku, kus iial varem pole seda olnud.
  • Foto: Raul Mee
Arvamused maalib pildi, mis juhtub ravimite hulgimüügis pärast apteegireformi lõppemist, kui sundvõõrandamine loob killustunud apteegituru. Löögi alla satuvad kohe ka turul olevad hulgimüügifirmad.

Seotud lood

Uudised
  • 05.06.17, 11:16
Galerii: silmapaistvaimad apteegid pälvisid tunnustuse
Reedel pälvis Tartu Raekoja saalis toimunud pidulikul vastuvõtul aukirja ja tunnusmärgi seitse apteeki, kus pakutav apteegiteenus on silmapaistvalt kõrgel tasemel.
  • ST
Sisuturundus
  • 23.10.25, 14:06
Digitaliseeritud tekstiilid – üks alahinnatuim kokkuhoiukoht tervishoius
Regionaalhaigla digipööre tekstiilide halduses on näide sellest, kuidas digitaliseerimisega on võimalik vältida ohte ning tänu andmetele on selge ülevaade tekstiilivajadusest. Eesti suurim haigla on selle valdkonna digipöörde ja tekstiililahenduste edulugu: „Kui teekonda alustasime, küsisime endalt, kas see on innovatsioon või paratamatus,“ räägib Tõnu Talisainen, Regionaalhaigla haldusteenistuse juhataja.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele