Violetta Riidas • 31. august 2017
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Tillmann: kõrgem haridus kaitseb südant

Taavi Tillmann – rahvatervise meditsiini arst-resident, University College London doktorant.  Foto: Erakogu

Äsja Londonis doktoritöö valmis saanud Taavi Tillmann jõudis järeldusele, et mida madalam haridustase, seda tõenäolisemalt põeb inimene hiljem südame ja veresoonkonna haigusi ning saab infarkti. Tillmann esineb ka konverentsil Meditsiin 2018 avaettekandega.

Eesti päritolu Taavi Tillmann võrdles Londoni ülikoolis valminud doktoritöös poole miljoni eurooplase geeniandmeid, kirjutas Eesti Päevaleht.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee