8. september 2017
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Proviisor: kes on õige ja kes vale apteeker?

Benu apteegi proviisor Astrid Oolberg.  Foto: Erakogu

Mina olen proviisor – üks nendest, kellest lehed üle päeva kirjutavad, ütleb BENU keti apteegi proviisor Astrid Oolberg.

Lõpetasin farmaatsia eriala Tartu Ülikoolis 1994 aastal. Viimased 11 aastat olen töötanud Tartu Sõbra apteegis, koos oma nelja kolleegiga. Millest ma aru ei saa, on see, mille poolest on ettevõtjana apteeki pidav proviisor targem, ausam, õilsam ja eetilisem, kui töövõtjana töötav apteeker.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee