Triin Tabur • 15 september 2017 10:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Jankelevitsh: Euroopa Komisjoni hinnang on üks arvamus mitmest

Tamro Balticsi juht Leon Jankelevitsh.  Foto: Meeli Küttim

Eelmisel kuul saatis ravimite hulgimüüja Tamro ja Benu apteegiketi Saksamaa emafirma Phoenix Group Eesti riigile ja mitmele poliitikule pöördumise, milles viitas ravimiseaduse vastuolule Eesti ja Saksamaa vahel sõlmitud investeeringute kaitse lepinguga (BIT).

Välisministeerium vastas Phoenixile, et Euroopa Komisjoni arvamuse järgi on riikidevahelised investeeringute soodustamise ja vastastikuse kaitse lepingud Euroopa Liidu õigusega vastuolus, kirjutab Eesti Päevaleht.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee