Violetta Riidas • 19. september 2017
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Ühe arsti taaskoolitamine kallines aastaga üle tuhande euro

Programmi "Arstid tagasi tervishoidu" läbinud 55st arstist on residentuuri astunud 36.  Foto: Scanpix/Caro

Tartu ülikool pöördus sotsiaalministeeriumi poole palvega rahastada 2018. aastal projekti „Arstid tagasi tervishoidu“. Aastaga on ühe arsti naasmise hind kallinenud 1461 eurot.

Projekti läbiviimise ajaks on planeeritud 1. veebruar kuni 30. aprill 2018. Tartu ülikool taotleb 15 arsti taaskoolitamiseks 102 722 eurot, mis teeb ühe inimese koolituse hinnaks umbes 6 848 eurot.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee