Violetta Riidas • 21 september 2017 11:45
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Hambaravihüvitist on kasutanud 25 000 inimest

Röntgenpilt hammastest. Foto on illustratiivne.  Foto: Scanpix/Caroe

Täiskasvanute hambaravihüvitist on vähem kui kolme kuuga kasutanud 25 tuhat inimest üle ühe miljoni euro eest. Tänavune hüvitis tasub ära kasutada enne aasta lõppu, kuna kasutamata summa ei kandu üle järgmisesse aastasse.

Täiskasvanute hambaravihüvitist saab kasutada ainult haigekassaga lepingu sõlminud arsti juures, hetkel ligi 140 hambaravikabinetis üle Eesti. Seda, kas arst on sõlminud vastava lepingu, tasub alati aega kinni pannes kliinikult küsida või vaadata haigekassa kodulehelt www.haigekassa.ee/hambaravi.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee