Violetta Riidas • 27. september 2017
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Ortoosid toovad apteegile uue kohustuse

Abivahendisoodustuse saamine hakkab sõltuma müügispetsialisti olemasolust.  Foto: Postimees/Scanpix

Eesti Apteekide ühenduse juhatus tegi pöördumise sotsiaalkomisjoni esimehele Helmen Kütile, kus juhivad tähelepanu alates 1. jaanuarist 2018 muutuvale abivahendite müügikorrale.

1. jaanuarist 2018 jõustuva müügikorra kohaselt peab abivahendi müüja või üürija tagama abivahendispetsialisti kutsetunnistusega töötaja olemasolu ettevõtte igas müügipunktis. Seega jääb ettevõtjatel aega enda tegevuse seaduse nõuetega vastavusse viimiseks umbes 2 kuud, mis on selgelt ebapiisav.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee