Kes on haigekassa väidetav uus juht Rain Laane?

Rain Laane 2015. aastal, kui Microsoft Eesti valiti kõige peresõbralikumaks ettevõtteks.
Rain Laane 2015. aastal, kui Microsoft Eesti valiti kõige peresõbralikumaks...

Eesti Päevalehe andmetel võib haigekassa juhiks saada endine Microsoft Eesti juht Rain Laane. Kuigi mees ise seda ei kommenteeri, on ta juba kevadest n-ö vaba mees, kui Microsofti juhi kohast loobus.

Alates aprillist ei ole Rain Laane enam Microsofti Balti regiooni juht, seda ametit ta pidas 5 aastat. Lisaks juhtis ta Microsoft Eestit - kokku oli ta ettevõttega seotud üle 11 aasta. Praegu on ta Eesti Loto nõukogu esimees.

Meditsiinivaldkonnaga seob teda see, et tema vend Edward Laane on tuntud hematoloog.

Rain Laane on meediapildi järgi avatud suhtleja ja meeskonnamängija, samuti peresõbralikkuse pooldaja.

Näiteks 2015. aastal võitis Microsoft Eesti peresõbraliku ettevõtte auhinna. “Võtmesõna on paindlikkus. Et töötajal oleks võimalus valida talle sobiv tööaeg ja tingimused, maksimaliseerimaks tulemust.” Tänu paindlikule korraldusele paraneb ka peresõbralikkus. “Saad tööd teha paindlikumalt perega arvestades, ilma et midagi jääks tegemata," kommenteeris ta toona Äripäevale seda võitu. 

Äripäevas on ta olnud suhteliselt sage allikas ja seetõttu annavad tema kohta ülevaate kirjutatud artiklite ajalugu ja pealkirjad. Tema peamine sõnum on  inimestest hoolimine.

Näiteks 2015. aasta ühes loos ütleb ta nii: "Eesti parim juht on selline, kes oskab komplekteerida nutika ja särava meeskonna, kes usaldab oma inimesi, on avatud ja siiras ning pöörab tähelepanu ka laiemale keskkonnale enda ümber."

2014. aastal on Äripäev onlines ilmunud temaga intervjuu pealkirjaga: "Rain Laane: head inimesed väärivad vastavat palka."

2013. aasta novembris aga rääkis ta aga, et Microsoft panustab juba praegu koostöös oma töötajatega nende kolmandasse pensionisambasse. 

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.