Triin Tabur • 29 september 2017 07:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Võrgustumisega on aeg maha võetud

Sotsiaalministeeriumi ootus lähiajaks on, et seni tekkinud „võrgud“ TÜ Kliinikumi ja Põhja-Eesti Regionaalhaigla ümber saaksid kenasti toimima ja tekkiv kogemus võtta seejärel aluseks uute võrgustmisel.  Foto: Scanpix/PantherMedia

Sotsiaalministeeriumi ootus lähiajaks on, et seni tekkinud „võrgud“ TÜ Kliinikumi ja Põhja-Eesti Regionaalhaigla ümber saaksid kenasti toimima ja tekkiv kogemus võtta seejärel aluseks uute võrgustumisel.

Regionaalhaigla ja Rakvere haigla vahelise lepingu eesmärk on parandada ravi kättesaadavust patsientidele, tagada tervishoiuteenuste kvaliteet ja kasutada efektiivsemalt selleks vajalikke raviressursse.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee