Violetta Riidas • 5 oktoober 2017 09:15
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Arstiteaduskond saab 385

Möödunud aastane arstiteaduskonna aastapäeval toimunud dekaani vastuvõtt.  Foto: Andres Tennus/TÜ

Iga aasta oktoobris toimuvad traditsioonilised Arstiteaduskonna aastapäeva sündmused. Sellel aastal tähistatakse arstiteaduskonna 385. aastapäeva.

Kõigile huvilistele avatud aastapäeva pidustused algavad 12. oktoobril toimuva teaduskonverentsiga, kus viimase aasta teadusuuringute tulemusi tutvustavad valdkonna teadurid, õppejõud, doktorandid ja üliõpilased. 13. oktoobril toimub konverents “Teadus terviseks! Riiklike preemiatega tunnustatud uuringud”.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee