Siret Trull • 11 oktoober 2017 11:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Paluste: Laane suudab olla inspireeriv liider

Foto: Eiko Kink / Äripäev

Haigekassa nõukogu liige, sotsiaalministeeriumi tervishoiuosakonna juhataja Heli Paluste sõnul jättis haigekassa juhatuse uus esimees Rain Laane nõukogu ees seistes endast mulje kui juhist, kes ei kaota peamist sihti silmist.

Paluste sõnul tutvustasid möödunud reedel haigekassa nõukogule oma tegevusprogrammi kaks kandidaati. (Lisaks Rain Laanele ka Ravimite Ehtsuse Kontrolli Sihtasutuse juht Mart Levo – toim.)

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee