Paluste: Laane suudab olla inspireeriv liider

Haigekassa nõukogu liige, sotsiaalministeeriumi tervishoiuosakonna juhataja Heli Paluste sõnul jättis haigekassa juhatuse uus esimees Rain Laane nõukogu ees seistes endast mulje kui juhist, kes ei kaota peamist sihti silmist.

Paluste sõnul tutvustasid möödunud reedel haigekassa nõukogule oma tegevusprogrammi kaks kandidaati. (Lisaks Rain Laanele ka Ravimite Ehtsuse Kontrolli Sihtasutuse juht Mart Levo – toim.)

„Mõlemad kandidaadid olid tugevad ja üsna tasavägised. Rain Laane tugevuseks oli minu jaoks väga selge ja strateegiline lähenemine haigekassa rollile täna ja tulevikus detailidesse sealjuures laskumata, Lisaks väga hea väljendus- ja esinemisoskus, julgus ka tunnistada spetsiifilisemate teemade mitte valdamist,“ rääkis Paluste.

Ta lisas, et Laane suutis jätta endast hea juhi mulje, kes ei kaota peamist sihti silmist ja suudab olla meeskonda hindav inspireeriv ning kaasaegse lähenemisega liider. Muu hulgas rõhutas Laane haigekassa kuvandi parandamise ja enama avatuse vajadust.

„Loodan ministeeriumi esindajana uue juhiga haigekassaga jätkuvat tegusat ja konstruktiivset dialoogi süsteemi arendamisel,“ lisas Paluste.

 

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.