Triin Tabur • 16. oktoober 2017
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Ilves: Piiriülene digiretsept on jäänud asjatult venima

Eesti endine president Toomas Hendrik Ilves tõi e-tervise konverentsil välja, et Eesti ja Soome vahel vastastikku toimima hakkav digiretsept ei ole tohtinud võtta enam kui nädala, ent võttis lõpuks aastaid.  Foto: ÄP fototoimetus

Eesti endine president Toomas Hendrik Ilves tõi e-tervise konverentsil välja, et Eesti ja Soome vahel vastastikku toimima hakkav digiretsept ei oleks tohtinud võtta enam kui nädala, ent on võtnud aastaid.

Euroopa Liidu ühtseks e-tervishoiuks tuleb esmajoones ühtlustada liikmesriikide seadusandlus, rääkis Stanfordi ülikooli küberjulgeoleku külalisteadur Toomas Hendrik Ilves e-tervise konverentsil, vahendas ERRi uudisteportaal.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee