Triin Tabur • 1 november 2017 12:15
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Haukanõmm apteegireformist: küsimusi on rohkem kui vastuseid

Monika Haukanõmm, riigikogu sotsiaalkomisjoni liige.  Foto: Vabaerakond

Riigikogu sotsiaalkomisjoni liige Monika Haukanõmm ütles ravimiseminaril apteegireformist kõneldes, et Eestil on vaja ühiskondliku kokkulepet, millist apteegiteenust me tahame ja kuidas seda saame.

Sotsiaalkomisjoni liige Monika Haukanõmm kõneles apteegireformist, mis on apteekrid kahte leeri ajanud. Ta möönis, et selle tagamaadest on tal lihtsam rääkida, kuna ise selle asja alguse ja põhjuste juures ei olnud.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee