Violetta Riidas • 3 november 2017 12:15
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Leht: Rain Laane tuleb lennukate ideedega

Rain Laane 2015. aastal, kui Microsoft Eesti valiti kõige peresõbralikumaks ettevõtteks.  Foto: ÄP: Eiko Kink

Haigekassa uus juht Rain Laanel on mitu lennukat ideed, kuidas haigekassa tegevus efektiivsemaks muuta.

IT-sektorist haigekassat juhtima tulnud Laanel on mitu lennukat ideed, kuidas pingelist eelarvet paremini hallata. Näiteks soovib ta, et arvuti aitaks kontrollida, kas haiguslehe võtja on ka päriselt haige. Samuti tahab ta arvutid appi võtta suuremate pettuste avastamiseks.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee