Merike Martinson lahkub abilinnapea kohalt

Tallinna abilinnapea Merike Martinson paar aastat tagasi Tallinna arstide ja õdede maja avamisel.
Tallinna abilinnapea Merike Martinson paar aastat tagasi Tallinna arstide ja...

Tallinna sotsiaal- ja tervishoiuvaldkonna eest vastutav abilinnapea Merike Martinson astub ametist tagasi ja jätkab tööd Tallinna linna volikogu liikmena.

„Minu soov on, et seda valdkonda juhiks edasi inimene, kes võtab sotsiaalhoolekande, tervise ja tervishoiu valdkonna oma südameasjaks ja seisaks  nende valdkondade arengu eest,“ vastas Merike Martinson küsimusele, keda oma mantlipärijana näeb.

„Olen 12 aasta jooksul püüdnud nende valdkondade tegevuse ja arengu eest seista tuginedes oma kogemustele ja tublile meeskonnale nii sotsiaal- ja tervishoiuametis kui ka hallatavates asutustes ning linnaosades,“ lisas ta. „Soovin, et ka uue juhi omadus on austada oma meeskonda ja õppida neilt.“

Martinson lisas, et jätkab sotsiaal- ja tervishoiuvaldkonna eest seismist kindlasti ka volikogu liikmena.

Abilinnapea sõnul jätkab ta esialgu tööd linnale kuuluvate haiglate nõukogudes, hiljem on tema soov jätkata vähemalt Tallinna lastehaigla nõukogus.

Linnavalitsusest kinnitati, et täna kell 15 koguneb Keskerakonna Tallinna piirkondade nõukogu, kus Keskerakonna esimees Jüri Ratas ja linnapeakandidaat Taavi Aas esitavad Tallinna nõukogule arutamiseks ja kinnitamiseks Tallinna abilinnapeakandidaadid. 

Uuendus: Keskerakonna Tallinna piirkondade nõukogus kinnitati esimehe Jüri Ratase ettepanekul Tallinna abilinnapeakandidaatideks Eha Võrk, Kalle Klandorf, Andrei Novikov, Vadim Belobrovtsev, Tõnis Mölder ja Aivar Riisalu.

 

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.