Triin Tabur • 6 november 2017 11:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Merike Martinson lahkub abilinnapea kohalt

Tallinna abilinnapea Merike Martinson paar aastat tagasi Tallinna arstide ja õdede maja avamisel.  Foto: ÄP/Eiko Kink

Tallinna sotsiaal- ja tervishoiuvaldkonna eest vastutav abilinnapea Merike Martinson astub ametist tagasi ja jätkab tööd Tallinna linna volikogu liikmena.

„Minu soov on, et seda valdkonda juhiks edasi inimene, kes võtab sotsiaalhoolekande, tervise ja tervishoiu valdkonna oma südameasjaks ja seisaks  nende valdkondade arengu eest,“ vastas Merike Martinson küsimusele, keda oma mantlipärijana näeb.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee