Kotka Tervisemaja avab laienduse

Kotka Tervisemaja asutaja Raul Niin
Kotka Tervisemaja asutaja Raul Niin

Kevadel uksed avanud erameditsiinikeskus Kotka Tervisemaja avab 16. novembril täiendava korpuse.

Kotka Tervisemaja asutaja Raul Niin sõnas, et kui kevadel avati Kotka Tervisemaja A- ja B-maja, kuhu koondusid perearstid, naistearst, hambaarstid, nahaarstid, Kotka Erahaigla koos palatikorpusega, Mammograaf diagnostikakeskus ja Jalaravi Kliinik, siis huvi erameditsiini kompleksi vastu oli nii suur, et planeeritud C-maja plaani tuli avardada ning Kotka Tervisemaja veelgi laiendada.

Kotka Tervisemaja eesmärk on koondada ühte keskusesse erinevad meditsiiniteenuste pakkujad, et üheskoos panustada kvaliteetsele ennetus- ja ravitööle. “Kotka Tervisemaja uue korpuse avamisega oleme pööranud tähelepanu nii vaimse kui füüsilise tervise ravimiseks vajalike kompetentside saavutamisele, et patsiendid saaksid keskusest parimat võimalikku eriarstiabi nii füüsiliste kui hingeprobleemide korral,” sõnas Niin, kelle sõnul pole lähiregioonis teist nii kaasaegsete uuringu- ja ravivõimalustega erameditsiinikeskust, kus kliinikud tihedalt koostööd teeksid.

Kotka Tervisemaja uues, C-majas hakkavad tööle FysioMedica füsioterapeudid, Reio Vilipuu Taastusravikliinik, Astra Team Clinic neuroloogid, Marienthali Kliiniku psühholoogid ja psühhiaatrid, Plastikakirurgia Finest, lastekeskus BabySport, Audiomed kuulmiskeskus, Kotka Silmakabinet, Lens Optika prillipood, kingsepp, lillepood ja juuksur.

Lisaks avatakse Kotka Tervisemaja uues korpuses piirkonna esimene Selver.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.