Siret Trull • 17 november 2017 10:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Jesse: EL riikide koostöö ravimipoliitikas annaks häid tulemusi

Sotsiaalministeeriumi terviseala asekantsler Maris Jesse  Foto: Raul Mee / Äripaev

Täna toimub Brüsselis EL liikmesriikide tervisepoliitika vanemametnike kohtumine. Kohtumisel on kõne all ravimipoliitika arengud Euroopa Liidus, tervisevaldkonna prioriteedid rahvusvahelisel tasandil ja tervisevaldkonna tegevuste rahastamine Euroopa Liidus.

Kohtumist juhib sotsiaalministeeriumi terviseala asekantsler Maris Jesse, kelle sõnul on tervisevaldkonnas mitmeid teemasid, kus liikmesriikide senisest tõhusam koostöö nii Euroopa Liidu kui rahvusvahelisel tasandil võiks anda paremaid tulemusi liikmesriikide siseriiklike tervisepoliitika eesmärkide saavutamisel. „Üks selliseid teemasid on ravimipoliitika, kus nii Euroopa Liidus kui ka maailmas tervikuna otsitakse uusi lahendusi, mis tagaks kvaliteetsete, efektiivsete, ohutute ravimite pideva kättesaadavuse ja taskukohase hinna,“ ütles Maris Jesse.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee