Agris Peedu meeskonna liikmeks soovis 49 inimest

PERHi juhatuses on praegu ülemarst Andrus Remmelgas (vasakul) ja juhatuse esimees Agris Peedu.
PERHi juhatuses on praegu ülemarst Andrus Remmelgas (vasakul) ja juhatuse...

Põhja-Eesti regionaalhaiglas oktoobri lõpus lõppenud konkurss kolmanda juhatuse liikme leidmiseks tõi avaldusi 49 inimeselt.

Põhja-Eesti Regionaalhaigla juhatuse esimees Agris Peedu lisas, et koostöös Tammiste Personalibürooga valib regionaalhaigla juhatus täna  5-8 kandidaati, kellega kohtutakse ja tehakse intervjuud detsembri jooksul.  

Juhatuse esimees teeb nõukogule ettepaneku uue juhatuse liikme kinnitamiseks tõenäoliselt jaanuaris.

Regionaalhaigla nõukogu otsustas juunis kutsuda ennetähtaegselt juhatuse liikme kohalt tagasi Katrin Rasmanni. Alates 22. juunist on regionaalhaigla juhatus kaheliikmeline – juhatuse esimees Agris Peedu ja haigla ülemarst Andrus Remmelgas

Katrin Rasmann töötas juhatuses pisut üle poole aasta. Varem riigikassa juhina, äriühingute Stora Enso, If Eesti Kindlustus kui ka Reval Hotelligrupi juhatuse liikmena ja finantsjuhina töötanud Rasmanni vastutusvaldkond oli finantsjuhtimine ja IT. Kuni asendaja leidmiseni kureerib seda valdkonda Agris Peedu.

Peedu asus PERHi juhatuse esimehena tööle mullu 1. novembril. Peedu oli seni olnud neli aastat haigla nõukogus ja oli rahandusministeeriumis halduspoliitika asekantsler.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.