Triin Tabur • 2 oktoober 2018 14:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Peep Talving on PERHi juhatuse uus liige

Prof Peep Talving on PERHi uus juhatuse liige.  Foto: PERH

Teisipäeval, 2. oktoobril kogunenud Põhja-Eesti Regionaalhaigla nõukogu kinnitas juhatuse esimehe Agris Peedu ettepanekul haigla juhatuse liikmeks-ülemarstiks professor dr Peep Talvingu.

"Peep Talvingu laialdane rahvusvaheline kogemus ning töö mitmetes haiglates annab talle unikaalse pagasi meie haigla arendamiseks haigla ülemarsti rollis," ütles haigla juhatuse esimees Agris Peedu. Ta lisas, et regionaalhaigla saab Peep Talvinguga endale väga tugeva ravitöö arendaja, kes panustab aktiivselt ka PERHi tütarhaiglatesse ja Eesti tervishoiupoliitikasse tervikuna.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee