• 21.11.17, 09:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

GALERII: Enneaegsed lapsed tähistasid oma päeva

Ülemaailmselt on 17. november kuulutatud enneaegse sünni päevaks, mille eesmärgiks on juhtida tähelepanu enneaegsuse olemusele ja sellega seotud probleemidele.
GALERII: Enneaegsed lapsed tähistasid oma päeva
  • Foto: Raigo Pajula
Enneaegse sünni päeva tähistati maailmas esmakordselt 2011. aastal ning Eestis on seda päeva tähistatud alates 2013. aastast. Tänaseks annab enneaegse sünni päevale igal aastal oma panuse üle 100 riigi üle maailma. 

Seotud lood

Uudised
  • 22.11.17, 14:00
Soomes jääb 88% enneaegsetest ellu
Soomes on enneaegsete laste ellujäämisnäitajad head, selgus kohtlemise tulemused head, nagu on näidanud Turu arstiteadlaste tehtud rahvusvahelisest võrdlusest 11 riigiga, vahendab Mediuutiset Pediatrics´is ilmunud artiklit.
  • ST
Sisuturundus
  • 21.11.25, 10:05
Hilja alustada? Arstid kutsuvad üles teadlikumale pereplaneerimisele
14. novembril toimus Tallinnas Mövenpicki konverentsikeskuses Eesti Viljatusravi ja Embrüoloogia Seltsi sügisseminar „Kuidas viljakuskell tiksub?“. Konverentsil osales sadakond meditsiinitöötajat - kokku olid tulnud naistearstid, viljatusraviga seotud spetsialistid ja reproduktiivmeditsiiniga seotud teadlased.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele