1 detsember 2017 10:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Sõeluuringute teavitus eeldab koostööd

Haigekassa esindaja Liis Hinsberg.  Foto: Meeli Küttim

Et sõeluuringute hõlmatust tõsta, tuleks teha rohkem teavitustööd ja inimesed peaksid olema seeläbi teadlikumad. Aga kas teadlikkusest alati piisab, kas fakti teadmine motiveerib inimest arsti juurde minema?

Haigekassa toetab kolme üleriigilist sõeluuringut: emakakaelavähi, rinnavähi ja jämesoolevähi oma. Lisaks rahastamisele, lepingute planeerimisele ja korralduslikule poolele, on meie üks oluline tegevus inimeste teadlikkuse kujundamine ja tervisekäitumise suunamine.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee