Kadi Heinsalu • 2 juuli 2018 11:20
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

GALERII Naistearstid jalgratastele ja Viini

Aktsiooniga ühinesid ka tervise- ja tööminister Riina Sikkut ja   Foto: Regionaalhaigla/Tiit Mõtus

Täna, 2. juulil alustasid Euroopa naistearstid Tallinnast, Põhja-Eesti Regionaalhaigla juurest jalgratastel teekonda Tallinnast Viini, et tõsta kampaaniaga Ride4Women inimeste teadlikkust naisi ohustavatest vähkidest.

Galerii toetusaktsiooni algusest on pildistatud Tiit Mõtuse poolt.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee